Sultangazi Yerinde Bilgisayar Servisi BİLGİSAYAR ÇEŞİTLERİ
CEP BİLGİSAYARLARI(PALM ve POCKETPC)
Evde veya ofiste hazırladığımız dosyaları günlük hayatta her yerde, bir cep telefonu gibi kolayca işlem yapmak için kullanmak istiyorsak o zaman bir el bilgisayarına ihtiyacımız olacaktır. Adında anlaşıldığı üzere bunlar el ve cep bilgisayarlarıdır ve rahatlıkla taşınabilir.Poc ketPc lerin çok yüksek sistem ihtiyaçları, donanım çeşitliliği ve yüksek fiyatları onlar için bir dezavantajdır. Palm lerde ise düşük işlemci hızları, düşük sistem ihtiyaçları ve sonuç
olarak çok uzun batarya ömrü ve uzun süredir geliştirilen bir platform olmanın getirdiği geniş yazılım imkanları bulunmaktadır.

bilgisayar-teknik-servis

bilgisayar teknik servisi, denilince akla ilk gelen isimlerden Yerinde Bilgisayar Servisi, bilgisayarınızın tüm sorunlarını gideriyor ve ilk günkü performansına kavuşturuyor. İstanbul’un neresinde olursanız olun, yerinde bilgisayar servisi çağrı merkezini aramanız yeterli oluyor. Uzman ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarıyla firma adresinize yönleniyor. Ayrıca teknik servis hizmetinin dışında istediğiniz soruyu yerinde bilgisayar servisinin çağrı merkezini arayarak sorabilirsiniz. Bilgisayar size artık yeterli gelmiyor, hantallaştı ya da ekran kartı, işlemci gibi parçalarını daha üst bir sürüme geçirmek istiyorsunuz siz uğraşmayın! Günün her saati Yerinde Bilgisayar Servisini arayın, sorununuza uzman personelimiz çözüm bulsun, size sadece bilgisayarınızı kullanmak kalsın. Firma ayrıca web tasarım hizmeti, aylık bakım anlaşması gibi hizmetlerde sunuyor. Web sitesi ihtiyacınız ya da sürekli bilgisayara bakım yapıp performanslı bir şekilde kullanmak istiyorsanız bu hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Bitmedi! Türkiye’nin ve Dünya’nın neresinde olursanız olun, Uzaktan Yardım özelliğiyle teknik servisimiz, bilgisayarınıza internet bağlantısı sayesinde bağlanıp sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm sunabiliyor. Daha yüksek performansa mı ihtiyacınız var? Bilgisayarınız yavaşladı ve sizi adeta çıldırtıyor mu? Kendiniz tamir etmeye kalkmayın, onu uzman ellere bırakın!

bilgisayar teknik servis bölgesinde her türlü notebook için ihtiyaç duyduğunuz anakartlar Bilgisayar Teknik Servis servisinde mevcuttur. Size bir telefon kadar yakınız. İster sitemiz üzerindne isterseniz telefon yoluyla fiyat alabilirsiniz. Tüm anakart tamirlerini bünyemizde yapabiliyoruz.

Yorum Bırakın