Sultangazi Bilgisayar Hizmetleri

Sultangazi Bilgisayar Teknik Servisi

Günümüzde insanlar tarafından günün her anında kullanılabilen bilgisayarlar kullanımlara bağlı olarak arıza ve bozulma sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir. Bunun için bilgisayar sahiplerinin arızaların giderilebilmesi amacıyla teknik destek alması gerekir. Sultangazibilgisayar teknik servisi hizmetleri bilgisayarlardaki sorunların ortadan kalkması için hizmet verir. Böylece kişiler kolay bir şekilde sorunlarından kurtularak bilgisayarlarını kullanmaya devam ederler.

Bilgisayarlar İçin Tamir Hizmetleri

Bilgisayar teknik servisleri tarafından masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve laptop gibi bilgisayar çeşitleri için tamir hizmeti verilir. Bu hizmetler bilgisayarlardaki arızalara göre değişiklik gösterebilir.

Bilgisayarlar için servisler tarafından verilen tamir hizmetleri şunlardır;

  • Anakart Tamiri
  • Ekran kartı tamiri
  • Güç kaynağı tamiri
  • Kasa tamiri
  • Monitör tamiri
  • Ram bellek tamiri
  • Cd rom tamiri
  • İşlemci tamiri
  • Bios pili tamiri

Bu tamir hizmetlerinin tamamı kaliteli bir şekilde yapılarak bilgisayarların çalışma sorunlarının ortadan kaldırılmasını sağlar.

Bilgisayarlarda Parça Değişimi

Bilgisayar teknik servisleri bilgisayar parçalarının tamir edilmesinin dışında tamiri mümkün olmayan parçaların değiştirilmesini de sağlıyor. Kullanım ömrü biten parçalar yerine yenisini takarak laptop ve masaüstü bilgisayarları kullanan kişilerin işlerini ve eğlencelerini sorunsuz şekilde yerine getirmelerini sağlar. Teknik servis parça değişimlerinde bilgisayarlara uygun yeni parçaların takılmasını sağlar. Böylece uyum ve performans gibi sorunların yaşanmasını engeller. Ayrıca yeni takılan parçalar garantili ürünler olduğu için parçada yaşanan sorunlarda bilgisayar sahiplerinin garanti kapsamından yararlanmasını sağlar.

Bilgisayarlar İçin Bakım Hizmeti

Teknik servis bilgisayarlar için arıza giderimi ve parça değişimi hizmetleri yanı sıra bakım hizmeti de verir. Bilgisayarların donanımlarının ve yazılımlarının bakımlarının yapılmasını sağlar. Böylece bilgisayarlarda yaşanabilecek arızaların ve parça bozulmalarının önüne geçer. Çünkü temizliği ya da güncelleme gibi bakımlarının yapılması bilgisayarın ömrünü kısaltır. Teknik servis yaptığı bakımlarla bunun önüne geçer. Ayrıca yaptığı bakım hizmetlerinde işletim sisteminden kaynaklı sorunlarında ortadan kaldırılmasını sağlar.

Farklı Markalar İçin Servis Hizmeti

Bilgisayar teknik servisi günümüzde kişiler tarafından kullanılan farklı markalara ait masaüstü bilgisayar, laptop, tablet veya notebooklar için hizmet verir. Servis elemanları markalara ait bilgisayarlar konusunda deneyimli oldukları için marka model fark etmeksizin kaliteli servis hizmetlerini verirler. Üstelik verdikleri hizmetlerin uygun ücretli olmasını sağlarlar.

Böylece kişiler yaşadıkları bilgisayar sorunları ve bakım ihtiyaçları için servise başvurabilirler. Servis haftanın her günü hizmet verdiği içinde arızaların kısa sürede çözüme kavuşturularak kişilerin bilgisayarlarını kullanmaya aralıksız devam etmelerini sağlarlar. Hizmet verdikleri bilgisayar markaları arasında Hp, Xiaomi, Apple, Acer, Lenovo, Lg ve Asus gibi markalar vardır.

Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti , Yerinde Teknik Servis , Laptop Tamiri , Güvenlik Kamerası Kurulumu , Alarm Sistemleri , Veri kurtarma , Web Tasarımı , Ag Kurulumu ve daha birçok bilişim çözümü için doğru yerdesiniz. Kişisel veya kurumsal servis talebiniz, marka bağımsız, konusunda uzman teknisyenler ve randevu ile yerine getirilirmektedir. Teknik servis talebi için iletişim bağlantısını takip edebilir veya hayatınızı kolaylaştıran diğer çözümler için sitemizi inceleyebilirsiniz…

Yerinde Teknik Servis Laptop – Tablet Tamiri
Eğer bilgisayarınızda bir sorun varsa, işiniz acilse, içindeki veriler size özelse ve bu verilerin kaybına tahammülünüz yoksa, tek yapmanız gereken Sultangazi Bilgisayar çağrı merkezini aramak…
Uzman ekibimiz, en kısa süre içerisinde size çözüm sunacaktır.
Marka bağımsız her türlü notebook’unuzu ve tablet’inizi tamir ediyoruz. Notebook tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı notebookunuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım hizmetleri verilmektedir.
Güvenlik Kamerası Kurulumu Alarm Sistemleri Kurulumu
Güvenlik kameralarına hemen hemen her alanda rastlamak mümkündür. Kamera Sistemleri ‘ne sosyal alanlar, okullar, iş yerleri, bankalar, plazalar, ikamet siteleri, askeri birim yerleri, emniyet birim binaları ve buna benzer birçok alanda görüş açısı en iyi bir bölümde yer verilmektedir. Her bütçeye uygun kamera istemleri artık kolaylıkla bulunabilmektedir. Alarm sistemi, hırsızlık, gasp, soygun, tehdit, haneye tecavüz, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını sizin imdadınıza çağıran elektronik güvenlik çözüm paketidir.
Ev veya işyerinizin konumuna,ihtiyaclarınıza, isteklerinize, içeridek yaşama tarzınıza ve bütçenize uygun olarak, tamamen size özel seçilmiş elektronik parçaların birbirleriyle entegre edilmesiyle oluşur. Alarm sistemleri izinsiz girişleri algılar ve alarm verir.
Bakım Anlaşması Web Tasarım
Sultangazi Bilgisayar işletmeniz için bir teknik servisten daha fazlasını sunarak bilgisayar sisteminizden en fazla verimi almanızı ve veri kaybınızı en aza indirmenizi sağlar, danışmanlık hizmeti ile bilişim ve teknolojiyi doğru kullanarak işletmenizin gelişimine katkıda bulunur, maliyetlerinizi düşürür. Web sitesi, Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır.Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı  olmasında  en  önemli etkenlerden  biridir. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün  tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir.
Data Kurtarma Bilgisayar Teknik Servisi
Diskiniz bozulmuş,formatlanmış veya içindendosyalar silinmiş yada kaybolmuş olabilir, bilgisayarınızdiski görmüyor veya siz çalışırken disk hata verdi ama üzülmeyin verileriniz hala kurtarılabilirdurumda olabilir. Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir.Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb.) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb.) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Sultangazi Bilgisayar teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

Sultangazi , Habibler ,Gaziosmanpaşa , küçükköy ,arnavutköy , imrahor , cebeci ,sultanciftligi , esentepe , gazi mahallesi , ismetpaşa , malkoçoğlu, yayla mahallesi , yunusemre mahallesi , 75. yıl , 50. yıl ,ugurmumcu , cumhuriyet mahallesi, Bilgisayar , Teknik , Servis , Alarm, Kamera , Hırsız Alarm , Guvenlik Kamerası , Guvenlik Sistemleri ,Laptop Tamiri , Notebook Tamiri ,Bilgisayar Teknik Servis , Bilgisayar Bakımı , Bilgisayar Tamiri ,Bilgisayar Servisi , Acil Bilgisayarcı ,Acil Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Satışı , Bilgisayar yedek Parça , 2. El Bilgisayar , 2. El Laptop , Laptop Servisi , Laptop Bakımı , Notebook Onarımı , Notebook Servisi , Teknik Destek , Bilgisayar Sorunları , Servis, Bakım , Onarım , Web Tasarım ,Hırsız Alarm Sistemleri , Veri Kurtarma , Data Kurtarma , Yerinde Teknik Servis , Sultangazi Bilişim ,Sultangazi Bilgisayar , Sultangazi Bilgisayar Servisi , Sultangazi Acil Bilgisayarcı , Sultangazi Laptop Tamiri, Sultangazi notebook Tamiri ,Sultangazi Alarm , Sultangazi Kamera , Sultangazi Guvenlik Kamerası , Sultangazi Guvenlik Sistemleri