Sultangazi Bilgisayar Tamir

teknik-servis-sultangazi

Sultangazi Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar teknik servisi farklı türlerdeki bilgisayarlarda meydana gelen arızaların çözümü için hizmet veren servistir. Servisin yaptığı işler arasında bilgisayarların bakımı, veri kurtarımı ve yedek parça değişimi gibi hizmetlerde bulunur. Yaşamın her alanında kullanılan bilgisayar ürünleri sık kullanıldıkları için ortaya çıkan sorunlar teknik servis tarafından giderilir. Sultangazi bilgisayar teknik servis hizmetleri sayesinde İstanbul’un Sultangazi ilçesinde yaşayanlar bilgisayarlarında yaşadıkları her türlü sorunlardan kurtulabilirler.

Marka Fark etmeksizin Servis Hizmeti

Sultangazi bilgisayar servisi olarak uzun yıllardır Sultangazi ilçesinde hizmet veriyoruz. İlçede yaşayan kişilerin laptop, masaüsti ve notebook gibi bilgisayar çeşitlerini kullanırken karşılaştıkları zorlukların kolaylaştırılmasını sağlıyoruz. Yaşanan arızaları kısa süre içinde gidererek bilgisayarların kaliteli çalışmaya devam etmesini sağlıyoruz. Bilgisayar servisi hizmetimizi kapsamında piyasada bulunan farklı markalara ait bilgisayarların arızalarının onarılmasını sağlıyoruz.

Onarım yaptığımız bilgisayar markalara arasında şunlar yer alıyor;

 • Benq
 • Fujitsu
 • Casper
 • Dell
 • Nec
 • Exper
 • Lg
 • Msi
 • Aidata
 • Packard
 • Asus
 • Acer
 • Samsung
 • Lenovo

Bu markalara ait bilgisayarların model fark etmeksizin servis ihtiyacını karşılıyoruz. Yapılması gereken tamir ve bakım işlemlerini kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Tamir Edilen Bilgisayar Parçaları

Bilgisayarlar sıklıkla arızalanan ürünler olduğu için servis olarak arızaların çözüme kavuşturulması için hizmet veriyoruz. Arızalar genellikle bilgisayarların donanım parçalarında yaşanan sorunlar nedeniyle gerçekleşiyor. Bunun için bizler donanımsal arızaların kısa sürede tamir edilerek bilgisayarların sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Genellikle laptop ve notebook gibi bilgisayarlarda yaşanan sorunları ortadan kaldırıyoruz. Gerektiği durumlarda ekran değişimini gerçekleştiriyoruz.

Evlerde Bilgisayar Tamiri Yapıyoruz

Sultangazi genelinde verdiğimiz servis hizmetini deneyimli personellerimizle veriyoruz. Bilgisayarlarında çalışmama, açılmama, kilitlenme, ekran kırılması ve yazılım sorunları yaşayan kişilere evlerinde hizmet veriyoruz. Sorunu olan kişiler bilgisayar servisine ihtiyaç duyduklarını belirterek bize ulaştıklarında adreslerine giderek bilgisayarlarının tamir edilmesini sağlıyoruz. Bilgisayarın yaşanan sorun ve tamir işlemi sonrası doğru çalıştığına emin olarak işimizi tamamlıyoruz.

Format Atma Hizmeti

Bilgisayarların donanım parçalarının tamir edilmesi dışında yazılım kaynaklı sorunlar içinde hizmet veriyoruz. Yazılım kaynaklı sorunlar için verdiğimiz en önemli hizmet forma atma oluyor. Bilgisayarda donma ve açılmama gibi sorunların format gerektirdiği durumlarda bilgisayarlara format atarak ilk günkü gibi çalışmaya devam etmesini sağlıyoruz. Format sırasında müşterilerimizin kaybolmasını istemedikleri verilerin yedeklenmesini ve kurtarılmasını sağlıyoruz. Böylece müşterilerimiz bilgisayarları çöktüğünde ya da format ihtiyacı duyduklarında belgelerini kaybetmeden hizmetimizden yararlanabiliyorlar.

Sultangazi Teknik Servis olarak bilgisayar servisi konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir. Bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz ev ya da iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur.

Yerinde teknik servis talep ettiğinizde randevu sistemine bağlı olarak iş ya da evinize gelinerek sorun çözüme kavuşturulmaya çalışılır. Eğer iş ya da evinizde çözülemeyecek bir sorun ise bilgisayarınız merkez binamıza getirilerek burada gerekli testler ve işlemler yapılarak tekrar iş ya da evinize bırakılır.

Sevgili Sultangazi semti sakinlerine en hızlı bilgisayar servisini vereceğimizden eminiz.0212 667 92 49 veya 0212 619 11 11  numaralı telefonu tuşlayarak bilgisayar teknik servisi ekibimizden randevu talep edebilirsiniz.
istanbul sultangazi bilgisayar tamir bakim

 1.  Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi,
 2. Notebook Tamiri ve yedek parça,
 3. Network kurulumu ve desteği,
 4. Adsl ( İnternet ) teknik destek,
 5. Firmalara Özel Yazılımlar,
 6. Web Sayfası Tasarımı,
 7. Notebook Satışı,
 8. Bilgisayar Satışı ve Servisi,
 9. danışmanlık Hizmetleri,
 10. data Kurtarma.