onarım merkezimizde Notebook onarım konusunda uzman personelimizle Anakart Onarımı Besleme Onarımı BGA Chip Onarımı ve değişimi Ekran onarım ve değişimi Menteşe ve kasa onarımı ve değişimi Soket onarımı ( VGA ,USB ,Sarj HDMI) konularında tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Firmamız onarımını yaptıkları ürünler konusunda 6 ay garanti vererek orjinal parça ve kaliteli teknik bilgisinin arkasında durmaktadır.Diğer illerden cihazlarını onarım için yollamak isteyen müşterilerimize ücretsiz kargo ve paketleme hizmeti sunmaktadır.

Bilgisayar-Bilimleri

sultangazi de bilgisayarcı olmak demek sultangazi nin tüm semtlerine bakmak demektir sultangazi bilgisayar Bilgisayar servisi, network ve veri kurtarma merkezi.
Orta ve büyük ölçekli merkezlerin güvenlik ve alarm sistemleri.
Santral ve telefon sistemleri, bu sistemleri oluşturan elementler, robot seslendirme ve müzik modülleri, ayrıca kurulum ve bakım hizmetleri.
Uydu, gps ve çanak anten sistemleri, bina için tv yayın sistemleri ayrıca araç takip sistemleri.
Küçük ve büyük işletmelerin personel mesai takibi ve giriş çıkış kontrolleri, oto park ve avm güvenlik dedektör sistemleri kurulum ve bakımı.
Yazılım Crm uygulama ve e-ticaret hizmetleri, özellikle isteğe bağlı yazılımlar, işletim sistemleri ve antivirüs programları.

sultangazi bilgisayar kursları
sultangazi bilgisayar tamircisi
sultangazi bilgisayar servisi
sultangazi bilgisayar teknik servis
laptop tamiri sultangazi
sultangazi bilgisayarcı

images

Şirketimiz müşterilerine bilindik uygulamalardan öte, müşterinin tam olarak neye ihtiyacı olduğunu doğru analiz ederek, uzman ekibiyle buna karar verir ve uygulamada en ucuz, en kaliteli yöntemi tesbit eder. Ortaya çıkan sonucu müşterisiyle paylaşır. Bilgisayar teknik servis ve tamiri alanında uzman ekibimizle donanım, işletim sistemleri, çevre birimleri sorunlarınıza profesyonel teknik destek sunuyoruz. Dilerseniz yerinize gelerek bakım onarım işlemlerinizi hallediyoruz. Dilerseniz servisimize bizzat bozuk bilgisayarlarınızı getiriniz onarımını yaparız. Kurulduğumuz günden bugüne bilgisayar teknik servis, tamir ve onarımının yanı sıra web tasarım, grafik tasarım, arama motoru optimizasyonu, güvenlik sistemleri ve network alanlarında da hizmet vermekteyiz. Bilgisayar teknik servis esnasında verilerinizin güvenliğini ve mahremiyetini garanti ediyoruz. İstisnai durumlarda bilgisayar teknik servis ücreti belirlenen fiyatın üzerine çıkarsa, telefonla arayıp durumu bildirip onayınıza sunuyoruz. Onay vermeniz durumunda bilgisayar teknik servis işlemleri devam ediyor. Sorunlarınıza kalıcı veya uzun vadeli çözümler üretiyoruz. Profesyonel desteğin avantajlarından faydalanmak için bizi arayın.

Magician_Computer_19_LCD_Monitor

pb

phoenix-rebirth-x-masaustu-bilgisayar-inceleme-technopat

 

Yorum Bırakın