Sultangazi de yerinde hizmet veriyoruz veya işyerimiz cebecide gelip ürün alabilir veya teknik konularda yardım alabilirsiniz bilgisayar tamirlerinizi uzman arkadaşlar yapıyor veya bilgisayar mühendisleri tamir bakım tamirat işlerinizi yapıyor günün belli saatlerinde sabah 9 ile 19 arasında bizden ürün veya hizmet alabilirsiniz dükkanda satışta olan ürünler

ekran kartları

ramlar

hardiskler

mönitörler

anakartlar

gibi yedek parçalar vede dahada fazlası bulunmaktadır.sultangazi de bilgisayar servisinden hizmet almak için aramnız yeterli gelin sizde en iyi bilgisayar firmasını arayın ve hizmet alın.

Firmamız aynı zamanda yedek parça toptan ve perakande satış yapmaktadır.

sultangazi de yıllardır güvenilir biri olarak firma olarak hizmet vermekteyiz sizin bilgisayarınız herşeyinizdir içindeki bilgiler aile ve bireyleri vaya özelini oluşturmaktadır sizin özeliniz bizim için özeldir kesinlikle çalışan elemanlarımız güvenilir elemanlardır başkasının bilgilerine özel hayatına özel bilgilerine aile resimlerine bakılmaz veya kontrol edilmez bu bizim sadece işimiz değil namusumuzdur.Bilgisayar Teknik Servis olarak bölgesinde tüm teknik arızalarınız tarafımızdan hızlı bir şekilde giderilir ve yarım kalan diğer işlerinizi halletmenizde size yardımcı olmuş oluruz.Bilgisayar ve çevre birimleri arızalarınızda bir telefon kadar size yakınız.

Bu makalemizde sizlere  bilgisayar teknik servis firması olmak ne demektir bunu anlatacağız. en bilinen bölgelerinden biridir. Semt olarak en eski semtleri içerisinde yer alırken metro ulaşımı sayesinde  çokça bilinen bir nam salmıştır. Hepimizin bildiği gibi sultangazi çevresinde en yüksek nüfusa sahip olmasından dolayı mahallesi ve sonra gelmektedir.

istanbul da bir bilgisayar teknik servis firması arıyorsanız bu konuda çok zorlamayacağınızdan eminim. Laptop tamiri sultangazi çevresinde genellikle hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Notebook teknik servisi arıyorsanız sultangazi  çevresinde de birçok firmaya ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar Teknik Servis, Sultangazi Bilgisayar Tamircisi ne ihtiyaç duyduğunuzda size en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Bilgisayar Tamiri konusunda 15 yıllık deneyime sahibiz. Yerinde Bilgisayar Servisi ile size zaman kazandırıyoruz.

Bilgisayar Teknik Servis, yerinde bilgisayar servisi hizmeti vermektedir. Sorunlarınıza yerinde çözüm buluyoruz.

Hizmetlerimiz

– İşletim sistemi kurulumu (Format)
– Virüs temizleme
– Data kurtarma (Fiziksel zarar görmeyen Harddisk)
– Modem kurulumu
– Network (Ağ) kurulumu
– Mail kurulumu
– Yazıcı kurulumu
– Bilgisayar kasası temizliği
– Notebook fan temizliği
– Notebook fan değişimi
– Arıza tespiti
– Diğer bilgisayar sorunları

 

 

 

Yorum Bırakın