Sultangazi Bilgisayar Servisi Nedir !

Sultangazi bilgisayar  Bilişim olarak lokasyon temelliiş anlayışımız ile İstanbul’un hemen her yerinden sizlere destek olmaktayız. İstanbul Sultangazi ilçesine bağlı tüm ilçeler ve semtlerde de sizlerleyiz. 0212 619 11 11 telefon numarasından teknik destek ekibimize ulaşabilir, Sultangazi’ye bağlı; Sultançiftliği, Esentepe, Cebeci, Uğur Mumcu, Habibler ve diğer tüm semtlerinden bilgisayar tamiri ve teknik destek için randevu talep edebilirsiniz. Zaman ve mekân kısıtlaması olmaksızın sahada yer alan ekiplerimiz ile çözüm odaklı çalışma prensipleri sayesinde süreci uzatmadan en etkili biçimde faydalanabilirsiniz.

Gün İçersinde Servis Hizmeti

Yaşadığınız teknik problem çözümlendikten sonra, diğer sorun ve hataların tespit edilmesi ile ileride yaşanacak aksaklıkların da önüne geçebilmeyi hedeflemekteyiz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ile İstanbul’da tüm ilçelerde ve o ilçelere bağlı semt ve mahallelerde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Hiçbir konum sorunu olmadan hızlı bir şekilde çözüm sunma amacı taşıyan teknik destek ağımız ile kaliteli ve güvenli hizmetin kapısını aralıyoruz.

Sultangazi bilgisayar servisi güler yüzlü ekipleri ile siz değerli müşterilerimize hedefi çözüm olan çalışmalarımızı sunmaktayız. Memnuniyetiniz çalışma prensiplerimizin başında bulunduğundan, ilgili sorunun çözümünden sonra isteğinize bağlı olarak bakım ve onarım hizmeti de vermekteyiz. İleride yaşanabilecek tüm problemlerin önüne geçebilmek amacı ile bu talepte bulunabilirsiniz.

Yerinde Servis Hizmeti

bilgisayar tamiri firması olarak masaüstü bilgisayarlarınızda meydana gelebilecek, anakart, işlemci, ekran kart, işletim sistemi, monitör, power suplly arızalarına müdahale ediyor ve bilgisayarınızı en kısa zamanda SULTANGAZİ bilgisayar tamiri servisi olarak sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.bilgisayar tamiri sıklıkla görülen işletim sistemi, bilgisayaranızın kasma ve donma arızalarına, gerekli yedeklemeleri yaparak ve format işlemi uygulayarak, sistemin doğru çalışmasını sağlıyoruz.

Bilgisayar Tamiri servisi
bilgisayar tamiri teknik servisimiz, masaüstü (desktop) bilgisayarlarınızın yetersiz kalması durumunda, anakart değiştirme, ram yükseltme, harddisk yenileme ve kapasite artırma konusunda hizmet vermektedir.bilgisayar tamiri sahip olduğu teknolojik cihazlar ve tecrübeli teknik servis elemanları ile bilgisar tamir hizmetlerini başarı ile devam ettirmektedir.

 

 

Yorum Bırakın