Sultangazi Bilgisayar Tamircisi. Her marka bilgisayar, laptop ve cep telefonlarınız tamir edilir. Bilgisayar markaları. Casper; Toshiba; Exper; Hp …samsung toshiba
X toshiba bilgisayarX samsung bilgisayarX lenova bilgisayarX asus bilgisayarX acer bilgisayarX hp bilgisayarX exper bilgisayarX sony bilgisayarX casper bilgisayarX dell bilgisayarX lg bilgisayar
laptoprepair

Bilgisayar Çözüm Merkezi bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır.

Servisimizi arayıp tek bir telefonla markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Ekibimiz kendine gelen arıza çağrılarını yanıtlar ,arızayı bünyemizde bulunan uzmanlara ileterek size bilgi ve çözüm önerisi olarak geri dönüşümü sağlar.

İstanbul’da Kaliteli, Hızlı ve Uygun fiyatlı bilgisayar servisi arıyorsanız Avrupa yakası veya Anadolu yakası olarak yeriniz nerede olursa olsun teknik servis elemanlarımız, siz istediğiniz an Bilgisayar Servisi, Notebook Servisi için kapınızda. İster yerinde müdahale ile yerinde servis, böylelikle tüm sorunlarınız adresinizde giderilir veya adresinizden Bilgisayar, Notebook ürününüzü servis arkadaşımıza teslim ederek servis merkezimizde gereken bakımı yaptırabilirsiniz.

Bunun için bizi arayarak teknik servis talebinde bulunmanız yeterlidir. Size en yakın teknik destek arkadaşımızı adresinize 2 saat içerisinde göndererek kaliteli, hızlı, güvenilir, uygun fiyatlı teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

18 yıllık deneyimle bilgisayar problemlerinizi yerinizde çözüyoruz. Böylelikle bilgisayarınızı taşımadan ve vakit kaybetmeden sorunlarınız çözülmüş oluyor.

Sadece Firmalara hizmet veriyoruz. Evlere servisimiz yoktur.

İstanbul gibi bir büyükşehirde bilgisayar getirme ve götürme derdi büyük sorun oluşturmaktadır. Yerinde Bilgisayar Servisi firmamız adresinize gelerek sorunu yerinde tespit eder ve uygun , kaliteli ve hızlı çözümleri size sunar.

Bilgisayarınızın Tamir, Format ve Bakım ihtiyaçlarını hızla yerinde gideriyoruz. Gerekli yedek parçaları kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sizlere temin ediyoruz.

Notebook fan temizliği ve değişimi işlemini yerinizde yapıyoruz.

Pazar hariç saat 09:00-18:00 arası nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Servis Shop Bilgisayar Teknik Servis bir telefon kadar yakın size .

Yerinde Bilgisayar Servisi 70 TL
1 Bilgisayar için geçerli fiyattır. Birden fazla bilgisayar için lütfen arayınız.
2 Saatten uzun süren servis hizmetinde servis ücreti artabilir.
Kullanılan yedek parça ve sarf malzeme servis ücretine dahil değildir.
Fiyatlara KDV dahil değildir.

Yorum Bırakın