sultangazi bilgisayar 5’ten fazla bilgisayarı olan işletmelerin bilgisayarlarının düzenli olarak bakımını kapsar.Böylelikle 1 ay boyunca tek bir fiyat üzerinden bilgisayar problemleri giderilir. Aylık bakım anlaşması yapılan firmalar uzaktan yardım ve telefon desteği hizmetinden ücretsiz faydalanabilirler.

Bilgisayar başına ücret 50 TL
Minimum 5 bilgisayar olması gerekir.
Kullanılan yedek parça ve sarf malzeme servis ücretine dahil değildir.
Servis ücreti ilçelere göre farklılık gösterebilir.
Uzaktan yardım ve telefon desteği ücretsizdir.
Servis hizmetimiz şu an için İstanbul avrupa yakasında verilmektedir.
Fiyatlara KDV dahil değildir.

Çok kısa bir sürede Bilgisayar Servisi olarak yüzlerce müşterimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bize bu gururu yaşattığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Yerinde Bilgisayar Servisi hizmetimiz müşterilerimiz tarafından çok beğenildi ve takdir edildi. Genelde Bilgisayar Teknik Servis firmaları bilgisayarınızı kendilerine getirmenizi isterler. Biz sorun yaşayan müşterilerimizin ayağına gittik ve sorunlarını çok kısa bir sürede çözdük. Bilgisayar Tamiri konusunda iddalıyız. Bizi tercih eden yüzlerce müşterimizin de bunun kanıtı olduğunu düşünüyoruz.
Eğer sizde Bilgisayar Servisi arıyorsanız size hizmet etmekten gurur duyarız. Sizde hemen 0212619 11 11 numaralı telefondan bizi arayın en kısa sürede gelip sorununuzu çözelim.

Bilgisayar, kullanıcıların girdiği bilgileri veri giriş ünitesine alan, işlem ünitesi ile girilen bilgileri işleyen, elde ettiği sonuçları kendi içinde saklayabilen ve işlenen verilerin sonuçlarını istenildiğinde çıkış ünitesi ile kullanıcıya çıktı olarak verebilen elektronik bir cihazdır.

Monitor, kasa, klavye, mouse ve çevre birimlerden oluşan sistemdir. Günümüzde en çok tercih edilen bilgisayar çeşididir.Çok tercih edilmesinin nedeni güncellenebilirliğinin kolay olması ve fiyatının diğer bilgisayar çeşitlerine göre daha uygun olmasıdır.
Örneğin; 1 gb lık bir ekran kartına sahip olan kullanıcı, ihtiyacına göre kullandığı ekran kartını, 2 gb lık bir ekran kartıyla değiştirebilir.Böylece günümüzdeki bazı programları ve oyunları daha verimli olarak çalıştırabilir.

DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLAR(LAPTOP)

Diz üstünde taşınabilen, masaüstü bilgisayarlara oranla daha küçük olan bilgisayar çeşitleridir.
Notebook lardan daha büyüktür, fakat ülkemizde Notebook ve Laptop aynı tür bilgisayarlar için kullanılmaktadır.
Teknolojinin gelişmesiyle boyutları küçülmeye başlayan bu bilgisayarlar, performans ve işlevsellik bakımından da gün geçtikçe gelişim göstermektedir. (Netbook bilgisayarlar) Laptop alırken ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığınadikkat etmek gerekir. Böylece ileride donanımda hissedebileceğiniz eksikliklerin önüne geçmiş olursunuz. Örneğin bir laptopta olmazsa olmaz özellik, DVD ROM aygıtının bulunmasıdır. Centrino işlemcili olmasıda artı bir avantajdır.

Yorum Bırakın