sultangazi 2 el bilgisayar alım satım işleri yapılır

ikinci el bilgisayar notebook cep telefonu ve elektronik ürünlerin alış satışı ve fiyatı notebook fiyatları bilgisayar ve notebook tamiri Notebook tamiri …

istanbulun sultangazi semtinte bulunan firmamız 2 el bilgisayar alım ve satışı yapmaktadır bilgisayarlarınız degerinde alınır satılır isterseniz takas yapılır

sultangazi bilgisayar tablet cep telefonu ikinci el satış tamir bakım işleriniz en iyi şekilde yardımcı olunur

2-el-laptop

Satın aldığımız ürünlerinizin ödemesini aynı gün yapıyoruz. Yaptığımız ekspertiz ve testler sayesinde bilgisayarlarınızı gerçek değerinde hemen nakde çevirebilirsiniz.

İkinci el teknolojik ürünler alım satımı yapan firmamız yıllardır bu sektörde deneyimleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle 2. el bilgisayar alım satımı yaparak teknoloji sektöründe geri dönüşüme ciddi katkılar sağlıyoruz. Sizler de 2 el bilgisayar temin etmek istiyorsanız ya da bilgisayarınızı elden çıkarmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2. el PC fiyatları gerek alım gerekse de satım bakımından piyasanın en uygun listelerine sahiptir.

İkinci El Bilgisayar Alım Prosedürlerimiz
İkinci el bilgisayar satımı yapmak istiyorsanız eksperimiz bilgisayarınızı inceleyerek piyasa değerine uygun bir fiyat belirleyecektir. Bu noktada bilgisayarınızın markasının hiçbir önemi bulunmuyor. Bu inceleme esnasında bilgisayarın durumu ve kullanım ömrü hakkında detaylı bir rapor çıkarılır ve bu rapor sizler ile paylaşılır.

 

 

Yorum Bırakın