sultangazi bilgisayar 5’ten fazla bilgisayarı olan işletmelerin bilgisayarlarının düzenli olarak bakımını kapsar.Böylelikle 1 ay boyunca tek bir fiyat üzerinden bilgisayar problemleri giderilir. Aylık bakım anlaşması yapılan firmalar uzaktan yardım ve telefon desteği hizmetinden ücretsiz faydalanabilirler.

Bilgisayar başına ücret 50 TL
Minimum 5 bilgisayar olması gerekir.
Kullanılan yedek parça ve sarf malzeme servis ücretine dahil değildir.
Servis ücreti ilçelere göre farklılık gösterebilir.
Uzaktan yardım ve telefon desteği ücretsizdir.
Servis hizmetimiz şu an için İstanbul avrupa yakasında verilmektedir.
Fiyatlara KDV dahil değildir.

Çok kısa bir sürede Bilgisayar Servisi olarak yüzlerce müşterimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bize bu gururu yaşattığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Yerinde Bilgisayar Servisi hizmetimiz müşterilerimiz tarafından çok beğenildi ve takdir edildi. Genelde Bilgisayar Teknik Servis firmaları bilgisayarınızı kendilerine getirmenizi isterler. Biz sorun yaşayan müşterilerimizin ayağına gittik ve sorunlarını çok kısa bir sürede çözdük. Bilgisayar Tamiri konusunda iddalıyız. Bizi tercih eden yüzlerce müşterimizin de bunun kanıtı olduğunu düşünüyoruz.
Eğer sizde Bilgisayar Servisi arıyorsanız size hizmet etmekten gurur duyarız. Sizde hemen 0212619 11 11 numaralı telefondan bizi arayın en kısa sürede gelip sorununuzu çözelim.

sultangazi-bilgisayar-tamircisi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir